Prosinec 2013

končí další rok

19. prosince 2013 v 6:46
Moji páníčci nemají rádi plány do nového roku a hodnocení starého, ale....Byl jsem prostě letos dobrej, tak si to páníček hodně rád rekapituluje.
Kromě titulů Šampion a Grandšampion, zdobí mě i tituly Šampion ČMKÚ a Klubový šampion. Oba tyto nové tituly mám jako jediný zástupce této rasy u nás. Musím říčt, že z nich mám i já radost. A tím skončilo moje vystavování v Čechách. Budu jezdit jen na Klubové výstavy..tam se mi moc líbí, je tam jiná, příjemná atmosféra a jsem přece šampion ČMKú a tak se tam taky pojedu vystavit :-D.
Moje cesty teď povedou na Slovensko....hned při prvních dvou pokusech, jsem měl úspěch . Nejen u rozhodčích ( titul Klubový šampión Slovakia Moloss klubu), ale hlavně u dvou krásných kangalích slečen. Jedné říkají AGA a druhé KIRA. Zamiloval jsem se.A hned dvakrát. Naštěstí prý to u nás pejsků není zas tak přísně brané. Páníčkovi by to neprošlo, ale mě za to chválí. Tak si zatím s děvčaty dopisuju a doufám, že snad někdy.....<3
Byl to pro mě a hlavně mého miláčka na druhé straně vodítka hezký rok. Pomohla nám i panička, která mě předpisově krmí a stará se ,abych jel na výstavu čistý a ne se slámou v kožichu( jsem totiž klasickej vesničan) a sena se u nás doma na farmě najde hodně. A jak krásně se nám se Zanulkou na něm spí.Ještě měsíc se budu tak povalovat a lenošit, ale koukaljsem,že páníček už má zaškrtané dny v kalendáři. Asi mě zase někde vystaví :-D.