Květen 2013

Český grandšampion

20. května 2013 v 13:54


Poslušně hlásím ." Úkol splněn"

9.5.2013.....Českomoravská kynologická unie mi udělila titul ČESKÝ GRANDŠAMPION.
Nechci se chlubit, ale jsem jedinej pes této rasy v České republice, který se tímto titulem může pyšnit. Má ho sice ještě jedna holka, ale z kluků jsem JEDINEJ.
Prý to není ale jenom moje zásluha. Říká se o mně ,že jsem hajzlík, kterého vystavování moc nezajímá,ale výsledky mám. Na výstavy ale jezdím rád. Baví mě kolik je tam psů a fenek a vůní a zážitků( skoro vždycky po mně někdo vystartuje a já se bráním...to je sranda, všichni potom utečou). Všem tam napíšu tolik dopisů, že se páníček jen diví,kde beru inkoust. Venku je to paráda, ale výstavy v hale nemám rád, tam se nemůžu všude podepsat a tak o mně ostatní tolik neví. O to víc tam musím šmejdit, dokonce i když jsem v kruhu rozptylujou mně okolní psi a fenky, měl bych jim toho tolik co říct. Ale nesmím. Musím kroužit, teď už na tenkém výstavním vodítku a hrát si na modelku.
Nedávno jsem moji rodinu slyšel, jak si lebedí, že jsem ty tituly sehnal během ani ne roku. Nejdříve měli strach..říkali si jedna výstava, uchovnit, klouby a hotovo. Ale začalo to bavit hlavně mého páníčka a musím říct, že jsem mu za mnohé vděčný. Každé ráno běháme hodinu, někdy i odpoledne, večer si se mnou povídá, vypráví mi, kam zase pojedeme na výstavu a jak se mám chovat a hlavně nešetří penězi na všechny možné výstavy jedeme.A tak se to také stalo....jak říká můj milovaný páníček ,když se ho zeptají jak jste ty tituly dostali? "To víš, když se štěstí unaví, sedne i na v..a."