Jak jsem udělal maturitu

2. července 2012 v 22:29
Je mi už 19 měsíců a moje rodina po mně chtěla ,abych už konečně složil zkoušky dospělosti. Ale já jsem pořád ještě puberťák a vůbec se mi nechtělo poslouchat. Chci jen ráno svoji 4,5 km procházku a pak si pohrát, najíst a válet se celý den, pohrát si a zase se najíst a jít spát. A najednou se po mně chtělo ukázat zuby, proběhnout se před diváky, postát vzpřímeně a ostatní nutné hlouposti, aby zjistili,že jsem frajer. Já vím, že to není nutné,ale vysvětlujte to lidem. Mají své představy,předpisy a pořád si chtějí něco dokazovat. Tak jsem jim párkrát ukázal,že mě to nebaví a prostě jsem ty zuby neukázal a když chtěli abych běžel, schválně jsme se válel po zemi.
A najednou jsem byl na cvičišti a nějakej šikovnej chlápek ukazoval páníčkovi jak na mě. Myslel jsem si své ale po pár hodinách mě to začalo i bavit. A když se pak přidali i další hafani a dělali totéž, bylo to fajn. Nakonec jsem jim JÁ ukazoval postoj cítil jsem se jako frajer.
A tak když jsme jeli do Klatov na národní výstavu,řekl jsem si,že to teda dneska dám. A předvedl jsem ,jak to má vypadat. A dopadli jsme výborně a máme i CAC a Národního vítěze.
Myslel jsem si,že teď už mi dají pokoj,ale zaslechl jsem,že už zase plánují něco jako vysokou školu a pro mojí malou tureckou princeznu chystají stejnej vzdělávací institut jako pro mě. Ale proč ne. Já to musel taky absolvovat.A na skupinové výcviky budeme teď jezdit spolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama