Červenec 2012

Jak jsem udělal maturitu

2. července 2012 v 22:29
Je mi už 19 měsíců a moje rodina po mně chtěla ,abych už konečně složil zkoušky dospělosti. Ale já jsem pořád ještě puberťák a vůbec se mi nechtělo poslouchat. Chci jen ráno svoji 4,5 km procházku a pak si pohrát, najíst a válet se celý den, pohrát si a zase se najíst a jít spát. A najednou se po mně chtělo ukázat zuby, proběhnout se před diváky, postát vzpřímeně a ostatní nutné hlouposti, aby zjistili,že jsem frajer. Já vím, že to není nutné,ale vysvětlujte to lidem. Mají své představy,předpisy a pořád si chtějí něco dokazovat. Tak jsem jim párkrát ukázal,že mě to nebaví a prostě jsem ty zuby neukázal a když chtěli abych běžel, schválně jsme se válel po zemi.
A najednou jsem byl na cvičišti a nějakej šikovnej chlápek ukazoval páníčkovi jak na mě. Myslel jsem si své ale po pár hodinách mě to začalo i bavit. A když se pak přidali i další hafani a dělali totéž, bylo to fajn. Nakonec jsem jim JÁ ukazoval postoj cítil jsem se jako frajer.
A tak když jsme jeli do Klatov na národní výstavu,řekl jsem si,že to teda dneska dám. A předvedl jsem ,jak to má vypadat. A dopadli jsme výborně a máme i CAC a Národního vítěze.
Myslel jsem si,že teď už mi dají pokoj,ale zaslechl jsem,že už zase plánují něco jako vysokou školu a pro mojí malou tureckou princeznu chystají stejnej vzdělávací institut jako pro mě. Ale proč ne. Já to musel taky absolvovat.A na skupinové výcviky budeme teď jezdit spolu.