Zana oslavila 6 měsíců

4. prosince 2011 v 16:00
3.12.2011
Už je mi půl roku a svého budoucího partnera Damiana doháním ve všem a mnoho věcí ho naučím i JÁ. Jsem borec v hloubení děr na kdysi krásném trávníku(dnes už vypadá spíš jako staveniště). Je plný klacků a hraček a DĚR.Damian sám nic nezvládl,jen okousat malé stromky, ale my dva spolu.... DEMOLIČNÍ ČETA. A když se k nám přidá víkendová kámoška retrívřice AMY (8 měsíců a krásně bílá barva) dokážeme nemožné. Z bílé kamarádky je hnědé strašidlo a naše bílé tlapky se zbarví hlínou a v kombinaci s vodou...paráda.
Jo dostala jsem novou sedačku na terasu,kde teď rádi spíme, Damian už i v noci. To já ještě ráda do duchen. Ale včerejší den mých 6 měsíců jsem oslavila celonočním štěkotem a nikdo nevěděl proč(ani já).Prý jsem si asi uvědomila,že jsem hlídací. Já šílela a Damian spal jako špalek. Páníčkové nespali vůbec.
Jsem drzá a odmlouvám vrčením, nechci poslouchat a Damian taky ne. Je s námi teď prý trápení.Všichni si myslí,že nás to přejde, ale to zatím slíbit nemůžeme. Je to na nich aby si nás vychovali.Teď jdu dospat,to co jsem v noci zanedbala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama